SAKARYA
Giriş Tarihi : 27-09-2021 15:45   Güncelleme : 27-09-2021 15:47

Başkana Milli Takım Forması

Türkiye Futbol Adamları Derneği (TÜRFAD) Genel Sekreteri Adem Mat ve İhsaniye Mahalle Muhtarı Oğuz Özden, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı’yı makamında ziyaret ederek Milli Futbol Takım forması hediye ettiler.

Başkana Milli Takım Forması

Önemli Bir Hediye

Başkan İshak Sarı’yı makamında ziyaret ederek, sırtında İshak Sarı yazılı A Milli Futbol Takımı formasını hediye ettiklerini belirten Türkiye Futbol Adamları Derneği (TÜRFAD) Genel Sekreteri Adem Mat; “Türkiye’nin en çok tanınan ve bilinen, Türkiye Futbol Adamları Derneği adına, İhsaniye Mahalle Muhtarımız Sayın Oğuz Özden ile birlikte Belediye Başkanımız Sayın İshak Sarı’yı makamında ziyaret ettik. Kendisine günün anısına, üzerinde İshak Sarı yazılı, 54 sırt numaralı Turkuaz A Milli Takım formasını hediye ettik. Derneğimizin çalışmaları ile ilgili bilgi verdik. İlçemizdeki amatör spor kulüplerine imkânlar ölçüsünde destek olabileceğimizi belirttik. Misafirperverliğinden dolayı Sayın Başkanımız İshak Sarı’ya teşekkür ederiz” dedi.

Profesyonel Adımlar Önemli

Kendisine hediye edilen forma için teşekkür eden Belediye Başkanı İshak Sarı; “Gençlerimizin ve çocuklarımızın sporla ilgilenmeleri ve yaşam biçimi haline getirerek profesyonel adımlar atmaları önemlidir. Biz Karasu Belediyesi olarak, imkânlarımız doğrultusunda her zaman üzerimize düşeni yapmaya hazırız. Ziyaretlerinden dolayı İlçemiz İhsaniye Mahallesi sakinlerinden Türkiye Futbol Adamları Derneği Genel Sekreteri Adem Mat ve İhsaniye Mahalle Muhtarı Oğuz Özden’e teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.