SAKARYA
Giriş Tarihi : 02-08-2021 15:20   Güncelleme : 02-08-2021 15:25

Sakarya’nın Dört Bir Yanına Ziyaret

CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş ve il yöneticileri iki gün boyunca aralıksız ziyaretlerde bulundu.

Sakarya’nın Dört Bir Yanına Ziyaret

İlk Ziyaret Şehit Ve Gaziler Derneğine

CHP İl Başkanı Keleş’in iki günlük ziyaret programının ilk durağı Şehit ve Gazilere oldu. Türkiye Harp Malûl Gaziler Dul ve Yetimler Derneği’ni ziyaret eden Başkan Keleş, şehit ve gazilerin her zaman başları üzerinde yeri olduklarını vurgulayarak kendilerine minnettar olduklarını ifade etti.

Samsunlulara Ziyaret

Programına Sakarya Samsunlular Derneği Başkanı Adnan Pala’yı ziyaret ederek sürdüren Başkan Keleş kendilerine gösterilen ilgi ve alakadan dolayı Başkan Pala’ya teşekkür ederek Sakarya’da yaşayan Samsunluların her zaman yanlarında olduklarını vurguladı.

Sendikalarda İlk Ziyaret

Başkan Keleş sendika ziyaretleri kapsamında ise ilk olarak Sakarya Lastik-İş Sendikasına adım attı. Başkan Keleş, yardımcıları Gönül Yıldız İrşi, Cemal Demir ve Ayhan Kadanalı ile beraber Lastik-İş Sendikası’nı ziyaret etti. CHP’li Keleş kendilerini ağırladıkları için Sendika Başkanı Fuat Özbak ve yönetim kuruluna teşekkür etti.

Diyanet-Sen Sendikası İle Devam Etti

CHP Sakarya İl Örgütü’nün sonraki durağı ise Sakarya Diyanet-Sen Sendikası oldu. CHP’lileri Sendika Başkanı Nihat Meraklı ve yönetim kurulu karşıladı.

Serdivan İlçe Başkanlığına Ziyaret

CHP İl Başkanı Keleş ve il yöneticileri, sendikaların ardından parti içi ziyaretlerde bulundu. Yeni yerine taşınan CHP Serdivan İlçe Başkanlığını ziyaret eden İl yönetimi, İlçe Başkanı Atilla Karahan’a yeni yerlerinin bir kez daha hayırlı olması temennisinde bulundu.

Parti Büyüğü Unutulmadı

CHP Sakarya’da parti büyüğü olarak Kabul edilen Erol Aydın’ı da unutmayan Başkan Keleş, ameliyatının ardından Aydın’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Türk Telekom’a Ziyaret

Türk Telekom Müdürlüğü’nü ziyaret etmek üzere yola çıkan Başkan Keleş, Türk Telekom Müdürü Bekir Laik’i de da ziyaret etti. Keleş daha sonra ise soluğu Adapazarı’nda aldı.

Son Durak Adapazarı

Ziyaretlerine ara vermeden devam eden CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş son olarak Adapazarı İlçe Örgütü’nü ziyaret etti. Başkan Keleş, misafirperverlikleri nedeniyle İlçe Başkanı Füsun Çetin’e ve yönetim kuruluna teşekkür etti.

Yarın Seçim Varmışçasına

CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş ziyaretlerinin ardından parti il binasında ilçe başkanları ile bir araya gelerek genel bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. Toplantının ardından açıklama yapan CHP’li Keleş, “Kentimizin nabzını tutabileceğimiz her yerde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yarın seçim varmışçasına, hiç yorulmadan bu çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz. Tek amacımız Sakaryamızın ve ülkemizin aydınlık yarınlara kavuşması.” dedi.