KARASU
Giriş Tarihi : 24-01-2018 22:40   Güncelleme : 24-01-2018 22:40

Karasu Devlet Hastanesi’nde Şifa Buldu

Karasu Devlet Hastanesi’nde altı aylık tedavi sürecini tamamlayan 70 yaşındaki Nebahat Siyam şifa bularak hastaneden taburcu edildi.

Karasu Devlet Hastanesi’nde Şifa Buldu

Karasu Devlet Hastanesi Cerrahi Ortopedi Kliniği’nde yaşadığı tedavi sürecinde servis doktorları ve hemşireleri ile sağlık personelinin yaklaşımı ve ilgisinden son derece memnun kaldığını dile getiren Nebahat Siyam (70) “Annelerine bakar gibi benimle ilgilenen doktor ve hemşirelerimizden Allah razı olsun. Onların ilgisi ve desteğiyle şükür şifa buldum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

İşlemleri tamamlanarak taburcu edilen hastayı ziyaret eden Başhekim Vekili Op. Dr. Ersin Cücen ile Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Müge Yıldız ve servis hemşireleri, uyumlu ve pozitif davranışlarıyla hastane personelinin gönlünde taht kuran Nebahat Siyam’a çiçek verdi. Başhekim Vekili Cücen “Hastamız tedavi gördüğü sürece hemşire ekibimizin desteği, kendisinin bakım sürecine olumlu katkıları, pozitif bir iletişim ortamı kurulmasını sağlamasıyla hastanemizden şifa bularak taburcu oldu. Kendisine tekrar geçmiş olsun diyor ve sağlıklı günler temenni ediyoruz.” dedi.