KARASU
Giriş Tarihi : 29-03-2022 18:51   Güncelleme : 30-03-2022 00:36

Karasululara Teşekkür Etti

Ak Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı ve Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit ile birlikte bir dizi ziyaretlerde bulundu. Ziyaret sonrası açıklamada bulunan Tever, “Cumhurbaşkanımıza dua ve desteklerini sunan tüm Karasulu hemşerilerimize de en kalbi teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Karasululara Teşekkür Etti

Esnaflar Ziyaret Edildi

Karasu İlçe Danışma Meclisi Toplantısına katılan Ak Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı ve Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit ile birlikte bir dizi ziyaretlerde bulundu. Karasu Kaymakamı Dr. Ahmet Naci Helvacı’yı makamında ziyaret eden Tever, Karasu’daki konular ile ilgili İlçe Kaymakamı ile görüş alışverişinde bulundu. Yapılan ziyaretlerinden ardından Aziziye Mahallesinde, İncilli Mahallesinde ve Karasu ilçe merkezinde bulunan vatandaş ve esnaflar ile bir araya gelen İl Başkanı Tever, vatandaşların talep ve önerilerini dinleyerek, esnaflara ziyaretlerde bulundu.

Emin Adımlarla İlerleniyor

Ak Parti Karasu İlçe Başkanlığının Karasu Sosyal Gelişim Merkezi’nde düzenlediği İlçe Danışma Meclisi Toplantısına katılan Tever, “Karasu’da İlçe Başkanımız, Belediye Başkanımız ve teşkilat mensuplarımız ile gün boyunca çeşitli ziyaretlerde bulunduk, esnaflarımız ve vatandaşlarımız ile bir araya geldik. Karasu’da Sayın Cumhurbaşkanımıza dua ve desteklerini sunan tüm Karasulu hemşerilerimize de en kalbi teşekkürlerimi sunuyorum. Karasu İlçe Danışma Meclisi toplantımızı heyecan ve coşku içerisinde gerçekleştirdik. Durmadan, yorulmadan ilk günkü aşkla çalışmaya devam ediyoruz. Karasu Teşkilatımız, emin adımlarla 2023'e yürürken, tüm gayreti ve samimiyetiyle her daim milletimizin yanında olmaya devam edecek inşallah” dedi.

Keskin Ailesi Unutulmadı

2023 seçimlerine hazırlandıklarını belirten Tever, “2023’ü fedakârlıkla ve gayretle kazanacağız. Büyük ve Güçlü Türkiye yolundaki yürüyüşümüzü kararlı bir şekilde sürdüreceğiz. Danışma meclisimize katılarak bizlerle beraber olan tüm dava ve yol arkadaşlarıma gönülden teşekkür ediyor, toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum. Birliğimiz, beraberliğimiz ve kardeşliğimiz daim olsun” dedi. Günün son programında Tever, görevi başında kalp krizi geçirerek kaldırıldığı hastanede vefat eden Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli Polis Memuru Mehmet Keskin’in ailesine taziye ziyaretinde bulunarak, başsağlığı dileklerini iletti.