KARASU
Giriş Tarihi : 28-12-2017 15:24   Güncelleme : 28-12-2017 15:24

Çakmak’tan İspiroğlu’na Plaket

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu Kızılcık Ortaokulu’na yaptığı çalışmalar karşılığında makamında ziyaret eden Kızılcık Ortaokulu Müdürü Davut Çakmak plaket taktim etti.

Çakmak’tan İspiroğlu’na Plaket

Başkan İspiroğlu’nun Kızılcık Ortaokuluna yaptığı çalışmalar için Okul Müdürü Çakmak şu ifadeleri vurguladı.” Öğrencilerimizin hayallerini gerçekleşmesine bir adım daha yaklaşmasını sağlayan Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’na sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Okulumuzda yapmış olduğu çalışmalar öğrencilerimizin geleceğini şekillendirmesi için büyük rol oynamaktadır. Okulumuza ve öğrencilerimize verdiği desteklerden dolayı başta  Başkan İspiroğlu ve bu desteklerin gerçekleşmesine vesile olan Muhtarlar Derneği Başkanı İsmail Hakkı Topaloğlu ve tüm belediye personellerine  çalışmalarımda bana yardımcı olan Okul Aile Birliği Başkanı Fatih Alemdar’a       teşekkürlerimi sunar başarılarının devamını dilerim dedi.

Onlar Bizlerin Geleceğimiz.

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında şu ifadeleri vurguladı.” Öğrenciler bizlerin ülkemizin geleceğidir. Öğrenciler bizlerin geleceğidir. Onlar geleceğin Cumhurbaşkanı, Başbakanı, milletvekili ve  vali olacak olan  kişilerdir. Öğrencilerimizin arkasında durup  ve destek olursak onların hayallerine bir adım daha yaklaşmalarına vesile oluruz.” Dedi.