KARASU
Giriş Tarihi : 03-04-2021 22:04   Güncelleme : 03-04-2021 22:04

HELVACI’ya Ziyaretçi Akını

Karasu Kaymakamı Ahmet Naci HELVACI il içi ve il dışı bir çok ziyaretçisini makamında ağırlamaya devam ediyor.

HELVACI’ya Ziyaretçi Akını

Sırasıyla Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Müfettişi Ufuk KAHRAHAN, İçişleri Bakanlığı Kontrolörü Ahmet ÖZKAN, Sakarya İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü Eğitim Şube Müdürü Nilüfer CENGİZ ve Eğitim Uzmanı Servet AKDENİZ Karasu Kaymakamı Ahmet Naci HELVACI’yı makamında ziyaret etti.

Diğer yandan İstanbul Asya Bölgesi Elemeleri 52.TUBİTAK Lise Öğrencileri Proje Yarışmasında Dereceye giren ve Sergiye Davet edilen öğretmenlerde HELVACI'yı makamında ziyaret etti.

Şehit İbrahim Abanoz Anadolu Lisesi Tarih Öğretmeni Barış ÖRGEN; Tarih ve Sosyoloji Alanında 2 Birincilik , 1 İkincilik Atatürk Anadolu Lisesi Matematik Öğretmeni Ayşe GÖKALP; Hayalimdeki Şehir Projesi ile 3.lük derecesine girerek Türkiye finallerine katılmaya hak kazandılar. Şehit Hasan Keleş Anadolu Lisesi Bilişim Teknolojikeri Öğretmeni Mehmet Çifçi Yazılım Alanında,  Karasu Anadolu İmamhatip Lisesi Müdürü Ergün DEMİR Psikoloji Alanında Bölge Sergisine davet edildi.

Karasu Atatürk Anadolu Lisesi Okul Müdürü Yusuf YURDASUCU, İngilizce öğretmenleri Duygun BAL, Hilal KAYA, temsili öğrenci olarak Ceylan AYYILDIZ ve Halil DEMİRKIRAN’da Kaymakam HELVACI’yı ziyeret edenler arasındaydı.

Sakarya’da UNESCO kulübüne başvurusu onaylanan tek lise olan Karasu Atatürk Anadolu Lisesinde yürütülen ve yürütülecek olan çalışmalar hakkında bilgi alan Karasu Kaymakamı Ahmet Naci HELVACI, ziyaretlerinden ötürü tüm misafirlerine teşekkür ederken çalışmalarından dolayı okul idaresi, öğretmen ve öğrencileri tebrik etti.