KARASU
Giriş Tarihi : 30-12-2019 19:58   Güncelleme : 30-12-2019 19:58

Bilardo Şampiyonu Belli Oldu

Karasu ARMİ Bilardo salonunda düzenlenen Karasu Belediyesi 3 Bant Bilardo Şampiyonlar Ligi turnuvası tamamlandı.

Bilardo Şampiyonu Belli Oldu

Şampiyon olan İnce Ayar bilardo takımı şampiyonluk kupasını Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı’nın ellerinden aldı.

Karasu Belediyesi Şampiyonlar Ligi ödül törenine Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Kemal Ataç, Belediye Başkan Yardımcıları Hilmi Erbatan ve İsmail Karakaş katıldı.

60 gün, 153 Maç sonunda şampiyonluk ipini göğüsleyen takıma şampiyonluk kupasını veren Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “İlçemizde yapılan tüm spor ve sosyal aktivitelere imkânlarımız ölçüsünde destek oluyoruz. Bugün, bilardo sporcularımız ile bir araya gelerek şampiyon olan İnce Ayar takımına kupa ve madalyalarını verdik. Aynı zamanda ülke çapında büyük başarılar elde ettiğimiz 3 bant bilardo sporu hakkında bilgiler aldık. İlçemizde birçok bilardo sporcusunun Türkiye Şampiyonası etaplarına katılıyor olması da bizleri ayrıca mutlu etti. Tüm sporcularımıza, Ocak ayının ilk haftasında Sakarya’da düzenlenecek olan 3 bant bilardo İl elemelerinde ve ardından yapılacak olan Türkiye Şampiyonası 1. etabında başarılar dilerim” dedi.

Turnuvada Ödül Alanlar;

Şampiyon Olan Takım İnce Ayar Takımı, Seyfettin Ayar, Sinan Varlık, Şenol Buyrucu, Uğur İğci, Metin Arslan, Levent Çağlayan, Murat Navdar, Erdoğan Demirtekin, Furkan Koç.

En İyi Çıkış Yapan Sporcu, Şeyhmus Kelekçioğlu

En Centilmen Sporcu, Mehmet Yıldız

En Başarılı Hakem, Adem Kuzu