GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-12-2019 20:00   Güncelleme : 16-12-2019 20:00

MÜSİAD Fuarında Karasu İlgisi

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Diplomatik İlişkiler Komitesince Sakarya’da düzenlenen “Uluslararası Diplomasi Zirvesi” geçtiğimiz hafta yoğun katılımla yapıldı.

MÜSİAD Fuarında Karasu İlgisi

Zirve sonrasında, birçok kurum ve kuruluşun kendi ürünlerinin tanıtıldığı fuar Uluslar Arası Diplomasi Zirvesine katılan 30 farklı ülkenin Büyükelçiler, Konsoloslar ve Uluslararası Ekonomik Örgütlerinin temsilcileri tarafından dikkatlice takip edildi. Fuarda stant kurarak Karasu’nun tanıtımını yapan Karasu Belediyesi fuarın ilgi odağı oldu.

Karasu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü önderliğinde, Karasu’nun  tanıtım broşürleri, kitap, CD ve hediyelik eşyaların yer aldığı stant Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, MÜSİAD Sakarya Şubesi Başkanı Yaşar Coşkun, MÜSİAD Global Üst Kurulu Başkanı Adnan Bostan başta olmak üzere birçok büyükelçi, Konsoloslar ve Uluslararası Ekonomik Örgütlerin temsilcileri tarafından takdir topladı.

MÜSİAD Global Üst Kurulu Başkanı Adnan Bostan, Uluslararası Diplomasi Zirvesi sonrasında Karasu Belediyesi standında yaptığı açıklamada; “Ülkemiz ve Sakarya için önemli olan Uluslararası Diplomasi Zirvesinde davetimizi kabul ederek fuar alanımızda stant kuran Karasu Belediyesini tebrik ediyor ve Belediye Başkanı Sayın İshak Sarı’ya özellikle teşekkürlerimi sunarak selamlarımı iletiyorum” dedi.