KARASU
Giriş Tarihi : 29-05-2018 21:50   Güncelleme : 29-05-2018 21:50

İyi Parti’den Karasu Esnafına Ziyaret

İYİ Parti 1. Sıra Milletvekili Adayı Ümit Dikbayır ve İYİ Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan Karasu’da bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

İyi Parti’den Karasu Esnafına Ziyaret

Karasu İYİ Parti ilçe teşkilat Başkanı Levent Arslan ve İlçe Yönetimi, 1. Sıra Milletvekili Adayı Ümit Dikbayır ve İYİ Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ile birlikte ilk olarak Karasu çarşı esnafını ziyaret etti. Çarşı esnafını dinleyen 1. Sıra Milletvekili Adayı Ümit Dikbayır “Esnaflarımızın sorunlarını dinlemek ve en önemlisi sadece dinlemek değil, dinledikten sonra bu sorunlara çözüm getirmek önemlidir. Herkes herkesi dinliyor, ama herkes herkesin sorunlarına çözüm olamıyor. Bizim esnafımızın sorunları olmayacak. Olmamalıdır” dedi. Ziyaretlerine Oto Sanayi, Darıçayırı, Paralı ve Kurudere mahalle ziyaretleri ile devam eden heyet halkın problemlerini dinleyerek verimli geziler gerçekleştirdi.  

Mahalle ziyaretleri

Karasu İYİ Parti İlçe Başkanı Levent Arslan yaptığı açıklamalarda “İYİ Parti 1. Sıra Milletvekili Adayımız Ümit Dikbayır ve İYİ Parti İl Başkanımız Selçuk Kılıçaslan ilçemize gelerek, ilçe esnafımızı ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette esnafımızın sorunları konuşuldu ve bu sorunlara nasıl derman olabiliriz tartışıldı. Esnaf abilerimiz, ablalarımız, kardeşlerimiz İYİ Parti ile ilgili merak edilen her şeyi Milletvekili Adayımıza ve İl Başkanımıza sorma imkanı da buldu. Vekilimiz ve İl Başkanımız esnaf ziyaretlerinin ardından Darıçayırı, Paralı ve Kurudere mahallelerini ziyaret ederek mahalle halkı ile bir araya geldi ve mahalleli ile sohbetler edildi” dedi.