KARASU
Giriş Tarihi : 02-03-2022 14:58   Güncelleme : 02-03-2022 15:23

Devletimizin Yanındayız

İblid’de meydana gelen hain saldırının yıldönümünde MHP Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara, Karasu İlçe Jandarma Komutanı Hasan Alataş’ı ve Gazi Levent Kara’yı makamını ziyaret etti. Ziyarette Kara, “Devletimize ve askerimize yapılan her türlü saldırının karşısında, her hain saldırıda da devletimizin yanındayız” dedi.

Devletimizin Yanındayız

Devletimiz Dim Dik Ayakta

İblid’de meydana gelen hain saldırının yıldönümünde İlçe Jandarma Komutanı Hasan Alataş’ı ziyaret eden MHP Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara, “Türk halkı ordu millet statüsündedir. Her birimiz bu vatanın şerefli bayrağını en üst seviyede dalgalandırmayı şiar edinmiş durumdayız. Devletimize ve askerimize yapılan her türlü saldırının karşısında, her hain saldırıda da devletimizin yanındayız” dedi. Ziyaretten duydukları memnuniyeti aktaran İlçe Jandarma Komutanı Hasan Alataş da “Ülkemizin gücü ortadadır. Şehitlerimizin ruhları şad olsun. Devletimiz dimdik ayakta durmaktadır” ifadelerini kullandı.

Bize Nasip Olmadı

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde görev yapan Gazi Levent Kara’yı da ziyaret eden MHP’liler burada Gazi Kara ile bir süre sohbet etti. Levent Kara sohbet esnasında “Çok acı hissettiğimiz bir geceydi. Bize şehadet nasip olmadı” ifadelerini kullandı. Bunun üzerine MHP’li Kara, “Size şehitlik nasip olmadı ama yaşananları anlatıp halkın bilinçlenmesini sağlayacak canlı şahit olmak nasip oldu. İnsanların ibret almalarını, yaşananların film sahnesi olmadığını görmelerini sağlamak gibi kutsal bir göreviniz var. Allah sizden ve bu vatan için canını feda etmeye hazır olanlardan razı olsun” dedi.