KARASU
Giriş Tarihi : 28-01-2022 10:51   Güncelleme : 28-01-2022 22:38

Gerçeği Yansıtmıyor

Karasu Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Ağun, Karasu Belediyesi Temizlik İşleri personeline yönelik sosyal medyada yapılan paylaşımları yalanladı. Ağun, “Biz hiçbir personelimizi başkasına malzeme etmeyiz” dedi.

Gerçeği Yansıtmıyor

Amaç Bağcıyı Dövmek

Karasu Belediyesi Temizlik İşleri personeline yönelik sosyal medyada yapılan paylaşımların gerçeği yansıtmadığını belirten Karasu Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Ağun, “Geçtiğimiz gece Temizlik İşleri Müdürlüğü personelimizi şantiyede bıraktığımız ve yürüyerek evine gitmesini istediğimiz yönünde gerçekleri yansıtmayan yayın ile karşılaştık. Oysa Personelimiz, atıkları boşaltma yapmaya giden aracı beklemeyip yürümeyi tercih etmiştir. Personeline her zaman ilgi gösteren ve her fırsatta yanında olan bir belediye olarak bu gerçekleri yansıtmayan yayın bizleri çok üzmüştür. Deyim yerindeyse bu yapılan yayının amacı üzüm yemek değil bağcıyı dövmektir” dedi.

Yapılan Emeğe Saygısızlık

Ağun, “İklim şartlarının çok ağır safhada yaşandığı böyle bir ortamda, Belediyemizin her bir biriminin ve personelinin titizlikle, takdire şayan çalışmalarını olumsuz haber ve yayınlarla gölgelemek hiç vicdani ve ahlaki bir yaklaşım olmamıştır. Bu aynı zamanda emeğe saygısızlıktır. Bizler personellerimizden titiz çalışmalar isterken, çalışma imkânlarını da üst seviyede tutabilmek adına tüm imkânlarımızı seferber etmiş durumdayız. Personellerimizin, gerek araç-gereç, gerekse ekipman anlamında, kıyafetinden eldivenine kadar çalışma şartlarını en üst seviyede tutuyoruz. Kaldı ki, yayında adı geçen personelimiz gönlü temiz, sevdiğimiz ve işini düzenli yapan bir personeldir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi, burada amaç Üzüm Yemek Değil Bağcıyı Dövmektir” ifadelerine yer verdi.