FERİZLİ
Giriş Tarihi : 25-01-2022 00:24   Güncelleme : 25-01-2022 00:31

Uykusunda Sayıkladı

Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, kendisini rüyasında görerek "Tanışmak İstiyorum" hitabıyla video gönderen 12 yaşında ki Bahar Özcan ile eğitim gördüğü Halit Narin Ortaokulu Özel Eğitim Sınıfında bir araya geldi.

Uykusunda Sayıkladı

Başkanı Rüyasında Gördü

Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, kendisiyle tanışmak isteyen Bahar Özcan ile bir araya geldi. Ferizli Halit Narin Ortaokulu Özel Eğitim Sınıfı öğrencisi olan küçük Bahar, Başkanı karşısında görünce çok mutlu oldu. Başkan Gündoğdu’nun yakından ilgilendiği Bahar Özcan, kendisini çok sevdiğini ifade etti. Bahar’ın gördüğü rüyayı öğretmenine anlattığı videoda, "gece rüyamda belediye başkanını gördüm. Uykumda da sayıkladım. Babam bana belediye başkanı kim diye sordu. Ben de belediye başkanını merak ettim. Utanırım ama yine de kendisini tanımak isterim” ifadeleri yer alıyor.

Rüyası Gerçek Oldu

Küçük kızın rüyasını gerçekleştiren Başkan Gündoğdu, Bahar ile bir araya geldikleri için çok mutlu olduğunu belirterek “güzel kızımız Bahar’ın gönderdiği videoyu izlerken çok duygulandım. Bugün sadece Bahar’ın değil, benim rüyam da gerçek oldu. İnşallah bundan sonra daha sık görüşeceğiz. Bahar’ı belediyemizde de misafir edeceğiz. Bundan sonraki süreçte de şahsım ve belediye olarak her zaman yanınızda ve destekçiniz olacağız” ifadelerini kullandı. Başkan Gündoğdu, özel eğitim sınıfında eğitim gören öğrencilerle de yakından ilgilenerek hediye verdi.