KARASU
Giriş Tarihi : 19-12-2017 16:42   Güncelleme : 19-12-2017 16:42

Karasu Tarihi Boyunca Böyle Sahipsiz Kalmadı

CHP Karasu ilçe başkanı Nurhan Aydın Karasu Devlet Hastanesinde yaşanan gelişmeler ile ilgili bir basın açıklaması yaptı.

Karasu Tarihi Boyunca Böyle Sahipsiz Kalmadı

CHP Karasu ilçe başkanı Nurhan Aydın basın açıklamasında, Karasu Hastanesi Başhekimsiz ve ilgisiz kalmadı dedi.

Aydın, “Karasu tarihi boyunca sahipsiz böyle başı baş içler acısı kalmadı. Karasu’nun değerli doktor’ları yıllarca bize hizmet ettiler. Hangimizin yakını, akrabası, arkadaşı, dosttu bu doktorlara teslim edilmedi. Bu doktorlarımız Karasu’musta yıllarca hizmet ettiler. Gece gündüz demediler gerektiğinde acil ameliyatlara girip can kurtardılar.

Hangimiz tatil hafta sonu bayram veya sokakta, caddede, kapalı alanda doktorlarımız önüne çıkarak derdimizi anlatıp derman aramadık mı? Peki, bu doktorlarımız bizlere canla başla hizmet etlilerde bu gün Karasu devlet hastanesi neden başhekimsiz kaldı.

Biz Karasu’lular bu doktorlarımızı neden o zaman başhekim olarak getirttiremiyoruz. Bizler halk olarak sessiz kalır, hakkımız aramazsak kimse bize hak vermez. Tüm Karasu haklı olarak AKP, CHP, MHP Sivil toplum örgütleri Muhtarlar olarak Karasu’nun ortak faydalarında birleşir el ele verirsek başaramayacağız altından kalkmayacağımız sorunumuz olmaz. Kimsenin kişisel çıkar menfaat için değil, çocuklarımız, torunlarımız geleceğimiz için her Karasu halkına sesleniyorum. İlk iş olarak Hastanemizden başlayalım. Birlikte el ele, kol kola, omuz omuza her şey yaşanacak bir Karasu için” dedi.