KARASU
Giriş Tarihi : 05-04-2021 22:38   Güncelleme : 05-04-2021 22:42

Levent Arslan İstifa Etti

İYİ Parti Karasu kurucu üyesi ve eski İYİ Parti Karasu İlçe Başkanı Levent Arslan İYİ Parti’den tamamen ayrıldığını duyurdu.

Levent Arslan İstifa Etti

Sosyal medya üzerinden İYİ Partiden istifa ettiğini duyuran Arslan istifasının nedeninin “montro ve lozanı savunan TÜRK Silahlı kuvvetlilerinin değerli komutanlarına zevzek diyen bir zihniyetin altında bir Türk milliyetçisi, bir Ülkücü olarak duramayacağıma karar verdim.” Sözleri ile kamuoyuna duyurdu.

Levent Arslan’nın Sosyal medyadan yaptığı açıklama;

Değerli dostlarım

Bu güne kadar kurucusu olduğum İYİ Parti için çok açıklama yapmadım. Sebebi benimle yola çıkan bir çok dosttumdu.

Geldiğimiz noktada onca emek veren benim gibi binlerce kişi ama haksızlığa uğramış, ama koltuk için itibarsızlaştırılmış binlerce insan partiden uzaklaştırılmışken bile bekledim belki diye.

Geldiğimiz bu güne baktığımda montro ve lozanı savunan TÜRK Silahlı kuvvetlilerinin değerli komutanlarına zevzek diyen bir zihniyetin altında bir Türk milliyetçisi, bir Ülkücü olarak duramayacağıma karar verdim.

İYİ Partinin kuruluşu sırasında elini değil bedenini ortaya koymuş bir kişi olarak İYİ Parti kuruculuğumdan ve üyeliğimden istifa ettiğimi siz değerli dostlarım ile paylaşmak istedim.

Önümüzdeki günlerde daha detaylı bir şekilde açıklama yapacağım.

Levent ARSLAN