FERİZLİ
Giriş Tarihi : 17-03-2021 19:35   Güncelleme : 17-03-2021 19:46

İsmail Gündoğdu’dan Destek

Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, Kızılay'a kan bağışlayarak vatandaşları kan bağışına çağırdı.

İsmail Gündoğdu’dan Destek

Ferizli’de kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği kan bağışına Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu ve belediye meclis üyeleri de destek verdi.

Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu ve belediye meclis üyeleri Kızılay’ın Ferizli Kaymakamlığı Sosyal Dayanışma Merkezi’nde düzenlendiği kan bağışı noktasına gelip kan bağışında bulundular.

Bu zor süreçte sosyal dayanışmaya her zamankinden daha çok ihtiyaç duyulduğunu vurgulayan Başkan Gündoğdu, "Kan bağışında bulunarak hayat kurtarmanın tam zamanıdır. Özellikle pandemi ile mücadele gösterdiğimiz bu zor süreçte çok daha hassasiyet göstermeliyiz. Kan bağışında bulunarak hayatların kurtulmasına vesile olmalıyız. Biz iyilik yapmayı seven, sıkıntı anında birbiriyle bütünleşen, birbirinin ihtiyacını gideren bir milletiz. Bizler toplum olarak, bağları kuvvetli bir yapıya sahibiz. Bir cana bir umut olabilirsek ne mutlu bizlere. Bu vesileyle Kızılay’da gece gündüz demeden çalışan, bu işe gönül veren arkadaşlarımıza emekleri için şükranlarımızı sunuyorum” dedi.

Türk Kızılay Ferizli Şube Başkanı Şeref Boztaş ise verilen destekten ötürü memnuniyetini dile getirerek, “Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu şahsında Ferizlililere bu zor süreçte 'Sensiz olmaz' deyip kan bağış kampanyamıza vermiş oldukları destekten dolayı şükranlarımızı sunuyoruz." ifadelerini kullandı.

Başkan Gündoğdu, “Sensiz Olmaz Ferizli” etkinliğini hazırlayan Kızılay çalışanlarına, kan vererek etkinliğe destek olan kurum müdürlerine, personellere ve vatandaşlara teşekkür etti. Kan bağışında bulunmaları için vatandaşları kan bağışı noktalarına davet etti.