KARASU
Giriş Tarihi : 01-03-2021 11:43   Güncelleme : 01-03-2021 11:43

Karasu’nun hayalleri gerçek oluyor

Karasu Belediyesi, üstyapı çalışmaları kapsamında, Karasu Plaj Caddesinde bulunan aydınlatma direklerini dekoratif led ışıklandırma sistemi ile süsledi. Başkan İshak Sarı; “Hayalini kurduğumuz hizmetleri tek tek hayata geçiriyor, ilçemizi layık olduğu yere getirmeye çalışıyoruz” dedi.

Karasu’nun hayalleri gerçek oluyor

Işıklarla renklendirildi

Karasu Belediyesi, kent estetiğine katkı sunacak dekoratif aydınlatma çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler bu kapsamda, kısa süre önce orta refüj düzenleme çalışmaları ile yenileme hizmetine başladığı plaj caddesi güzergahında lale motifli dekoratif aydınlatmaların montajına devam ediyorlar.

Hizmetlere bir yenisi daha eklendi

“İlçemizi her anlamda layık olduğu yere getirmeye çalışıyoruz” diyen Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “Daha güzel, daha canlı bir şehir oluşturmak ve kent estetiğine katkı sağlamak amacıyla başlattığımız hizmetlerimize bir yenisini daha ekliyoruz. Plaj caddemizde başlattığımız düzenleme çalışmalarımıza lale motifli dekoratif led aydınlatmalarla devam ediyoruz. Hayalini kurduğumuz hizmetleri tek tek hayata geçiriyor, ilçemizi layık olduğu yere getirmeye çalışıyoruz” dedi.