KARASU
Giriş Tarihi : 17-12-2019 15:28   Güncelleme : 17-12-2019 15:28

Karasu İçin Birlik Mesajı

Karasu'da faaliyet gösteren partilerin ilçe başkanları İshak Sarı'yı makamında ziyaret etti

Karasu İçin Birlik Mesajı

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, ilçedeki siyasi parti ilçe başkanları ile bir araya geldi. Sarı, Karasu menfaatleri için el ele çalışmanın herkesin menfaatine olacağını söyledi.

Karasu’daki siyasi parti ilçe başkanları ile bir araya gelen Belediye Başkanı İshak Sarı; “Siyasi partiler topluma hizmet etmek için vardır. Gayemiz ortak. Şahsi olmadığı sürece her türlü fikre kapımız açık. Karasu için ne yapılması gerekiyorsa elimizi taşın altına koymaya hazırız. Buradaki arkadaşlarımızın da o şekilde olduğunu biliyorum. Bu birlik ortamının da devamlı olmasını temenni ederim” dedi.

“Bilgi Verdi”

Karasu Belediyesi’nin ekonomik durumunun pek iç açıcı olmamasına rağmen eldeki imkânları en iyi şekilde değerlendirerek hizmet etmeye çalıştıklarını söyleyen Başkan İshak Sarı; “Eldeki imkânları en iyi şekilde değerlendirmek zorundayız. Personel tasarrufu konusunda da asla adam kayırmacılık yapmadık. Seçimde bize oy veren, ailesi bizim yanımızda olan kişileri bile işten çıkarmak zorunda kaldık. Bundan memnun değiliz. Ancak burası bizim babamızın şirketi değil. Bundan sonra da adil davranmak ve şahsi çıkarlarımızı geri planda bırakmak için gayret edeceğiz” ifadelerini kullandı.